+90 543 488 78 07

Sosyal Medyada Biz}

PARMAK İZİ SİSTEMİ

Gelişen teknoloji ile birlikte artan personel sayısı işletmelerin personellerini takip etmelerinde zorlanmalarına neden olmaktaydı. Biyometrik sistemler sınıfında en sık tercih edilen parmak izi sistemi bu soruna ilaç niteliğinde! Parmak izi sistemi günümüzde genellikle personel takibi yapmak amacıyla kullanılmaktadır. Bunun yanı sıra yemekhanelerde takip, öğrenci takip ve üye takip programları ile birlikte de kullanılan bu sistemler; farklı model, boyut ve kapasitelerde oluşları ile her ihtiyaca uygun bir çözüm üretirler. 1000 ile 10.000 arasında değişen kayıt kapasitesi bulunan bu sistemler, parmak izimiz eşsiz ve benzersiz oluşu sayesinde mutlak güvenlik sunmaktadır!

PARMAK İZİ SİSTEMİ CİHAZLARI

Parmak izi sistemi cihazları, tüm pdks programlarla ve geçiş kontrol yazılımı ile birlikte uyumlu olarak kullanabilirsiniz. Bu cihazların log kapasiteleri, 80.000 ile 250.000 arasında değişmektedir. Parmak izi sistemi cihazlarına parmaklarınızı okuttuğunuzda, parmağınız tanımlı ise sesli ve Türkçe olarak teşekkür eder. Bazı modellerde İngilizce olarak da geri bildirim verilebilmektedir. Zil çaldırma, ekranda kullanıcı adı gösterebilme, turnike, kapı ve bariyerlere tetik verebilme, kart okuma ve şifre ile giriş gibi farklı özellikleri bulunan tüm parmak izi sistemi cihazlarımız aşağıda listelenmiştir.

PARMAK İZİ SİSTEMİ PROGRAMLARI

Parmak izi sistemleri, tüm pdks programlar ve Access kontrol yazılımı ile uyumlu olarak çalışabilmektedir. Yemekhane takip sistemi, üye takip otomasyonu, tuvalet veya minibüs takip yazılımları ve personel devam kontrol programı parmak izi sistemle birlikte çalışabilmektedir. Çok fonksiyonlu oluşları sayesinde kullanımları giderek artan bu cihazlara, artık her alan ve her sektörde rastlamaktayız.

Parmak izi sistemi cihazları, genellikle personel takip programı ile birlikte kullanılmaktadır. Bu sayede personel giriş ve çıkış takibi yaparken aynı zamanda ay sonları program sayesinde otomatik olarak maaş hesaplamaları yapabilirsiniz. Aşağıda parmak izi sistemi ile kullanabileceğiniz tüm programlarımız listelenmiştir.

 PARMAK İZİ SİSTEMİ KİLİTLERİ

Parmak izi sistemi cihazları ile turnike, bariyer ve kapılara tetik verebilmeniz mümkündür.
Bu cihazlarla kapılara tetik vermek için kullanılan kilit sistemleridir.