+90 543 488 78 07

Sosyal Medyada Biz}

Çağrı Merkezi (Call Center) Çözümleri

Çağrı merkezi kurmak isteyen veya çağrı merkezinde altyapısal sorunlar yaşayan çağrı merkezleri için gerekli alt yapının sağlanması ve bir çağrı merkezinde olması gereken ip santral sistemi, voip hizmeti ve çağrı merkezi yazılımı konusunda çözümler sunuyoruz.

Çağrı Merkezi Çözümlerimiz

Bulut Çağrı Merkezi

Lokasyonunuzda fiziksel sunucu ihtiyacı olmadan tarafınıza dedike edilmiş, datacenter ortamında barındırılan bir sunucu üzerinden kullanabileceğiniz çağrı merkezi sistemidir.

Manuel Arama Sistemi

 Sisteme yüklenen dataları manuel olarak arayan ve müşteri temsilcilerine aktaran arama sistemidir. Çağrı merkezi sektöründe “Maske” olarak da bilinmektedir.

Predictive Arama Sistemi

 Sisteme yüklenen datalarınızı müşteri temcilcilerinin müsaitlik durumlarına göre otomatik olarak arayan ve aktaran sistemdir.

Otomatik IVR Arama Sistemi

 Sisteme yüklenen datalarınızı otomatik olarak arayarak tanıtıcı sesli mesajınızı dinleten, tuşlamaya göre müşteri temsilcilerine aktaran sistemdir.

Anket Arama Sistemi

 Sisteme yüklenen datalarınızı otomatik olarak arayarak tanıtıcı sesli mesajınızı dinleten, tuşlamaya göre raporlama yapmanızı sağlayan sistemdir.