+90 850 532 10 42

Sosyal Medyada Biz}

Görüntülü İletişim Sistemleri

Nethas Bilişim, IP tabanlı santralleri ile tam entegre çalışabilen apartman konuşma sistemleri sayesinde ev/ofisler  arasında ve internetin olduğu her nokta ile ücretsiz sesli ve görüntülü görüşme yapma imkanı sunmaktadır.
CCTV entegrasyonu ile softphone ve videophone üzerinden kamera görüntülerinin izlenmesi ve çift yönlü sesli iletişim mümkün olmaktadır.

Apartman Konuşma Sistemleri interkom sitemleri, diafon sistemleri veya kapı konuşma sistemleri olarak da adlandırılır.

Analog Adresli Apartman Konuşma Sistemleri:

Analog Adresli Apartman Konuşma Sistemlerinde aynı kablo üzerinden enerji, ses ve görüntü aktarımı yapılabildiği için kolay montaj yapılabilir. Analog kamera ve alarm sistemleriyle entegre bir şekilde çalışabilir. Ayrıca istenen daireler ile mesajlaşma imkanı da sunmaktadır.

IP Apartman Konuşma Sistemleri:

IP Apartman Konuşma Sistemleri, network switchler ile sınırsız genişleme özelliğine sahiptir. Sınırsız sayıda ip kamera bağlanabilen bu sistemler, alarm sistemleri ile de kolayca entegre edilebilir. Otomasyon desteği sayesinde aydınlatma kontrolü, perde, jaluzi, otopark kapısı ve ısıtma/soğutma sistem kontrolü yapılabilir. Akıllı cihazlar üzerinden uzaktan kontrole imkan sağlar.

IP Villa Konuşma Sistemleri:

Villa tarzındaki evler için özel olarak geliştirilmiş olan IP Villa Apartman Konuşma Sistemleri, ip kamera desteğine sahiptir. Ayrıca alarm sistemlerine entegre çalışabilir ve dedektörler bağlanabilir.
Akıllı ev sistemleri için otomasyon desteği de sunan bu sistemler akıllı cihazlar üzerinden de kontrol edilebilir.